asics pas cher nike air max baratas kanken backpacks sale nike air max pas cher nike air max goedkoop ray ban pas cher nike sko norge stylo mont blanc nike air max baratas

O mnie

Jestem fizjoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu Medycznego na kierunku Wojskowo- Lekarskim w Łodzi, a także Instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system ćwiczeń Hatha Yoga. Od zawsze interesowała mnie praca z ciałem, badanie oraz poznawanie możliwości w uwalnianiu od jego ograniczeń. Zrozumiałam jak duży wpływ na samopoczucie, stan umysłu i emocji człowieka ma kondycja fizyczna.

Zajmuję się terapią dzieci i dorosłych. W swojej działalności wykorzystuję szeroką wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki i fizjologii, którą bezustannie poszerzam na licznych warsztatach i kursach. Jestem instruktorem Metody Pilates oraz Terapeutą Manualnym.

Specjalizuję się w treningach indywidualnych. Na moich zajęciach poczujesz się wyjątkowo, nauczysz się bezpiecznej pracy ze swoim ciałem, poprawisz elastyczność i siłę mięśni, obniżysz poziom stresu i nabierzesz energii.